Teklif Alın
Güvenlik Kodu

Kurumsal

EZEL KALİTE  “Müşteri Memnuniyeti Odaklı” çalışmayı kendisine ilke edinen uzman denetçi ve teknik uzman kadrosuyla yola çıkmış, ulusal ve uluslararası tanınırlığı yüksek kadrosuyla, tarafsızlığı, bağımsızlığı ve müşteri veri gizliliğini şirket politikası haline getirmiş bir kuruluştur.

Dünya standartlarında, yenilikçi çalışmaları ile tüm süreçleri ütün olarak takip ediyoruz.
amblem

Sistem Belgelendirme

Ürün Belgelendirme

akreditasyon Akreditasyon

Akreditasyonda en önemli husus başvuru kapsamınızdır. Akredite olmak istediğiniz kapsamı belirledikten sonra bu kapsam uluslararası akreditasyon standardının gerektirdiği şartları yerine getirip TÜRKAK’a başvuru yapabilirsiniz.

ok
kalibrasyon Kalibrasyon

Kalibrasyon Nedir, Nasıl Yapılır, Ne İşe Yarar? Kalibrasyon Nedir? Kısaca Kalibrasyon Doğru ölçüm için yapılan uygulama veya işlem, anlamına gelir.

ok

Diğer Hizmetler

Referanslarımız

EZEL KALİTE tarafından 11 yılda, binden fazla kuruluş ile on binlerce çalışana kurumsal ve kişisel gelişime yönelik eğitimler ile; danışmanlık, gözetim, test ve belgelendirme hizmetleri verildi.

Sektörünüze ve talep ettiğiniz hizmete ilişkin özel referanslar ile diğer referanslarımız için telefon, faks ve e-posta ile talepte bulunabilirsiniz.

Tüm Referanslarımız
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım